Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTOBÜSTE OLMAK

18.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Bir otobüsteydim.çok büyük yokuş inen bir otobüstü yukardayken denizi gördüm otobusun içinde unkapanına gidiyorduk sonra kalabalık bir yere geldik camdan dayımun kızını ve teyzemin kızını çağırdım dayımun kızı gördü onu ananemin evine davet ettim tamam gelirim dedi.içeriye girdiğimde 3 adam yanımda oturuyordu ellerinde bıçak vardı allaha dua ediyorlardı duaları bittikten sonra benimle şakalaşmaya başladılar ellerindeki bıçağı ikisi bıraktı biri bırakmadı.en uzun boylusunun elinde makas vardı benim saçımı ucundan kesti benden habersiz sonra bir diğer adam da arkadaşınınkini kesti. Uzun boylu adam hep yanımdaydı makası elime verdi ben dışarı çıkınca peşimden gelmeye başladı saçımın birazımı yere attı.ben onA sen önümden yürü dedim o da tamam dedi bir eve geldik ev 2 katlıydı galiba o yıkanmaya gidecekti bana makası açmadan önce bu makasta hala aynı isim mi var dedi bir şey anlamadım makası açtı Erdal veya erol ismi yazıyordu tam hatırlamıyorum sonra o yıkanmaya gitti makas gümüş gibi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada otobüste olmak Bir ekip ya da benzer bir aktivitenin içinde olabileceğinizi söylüyor. Heyecanlı bir macera yaşayabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan ve sizin canınızı sıkan bir olayı sonlandırmak için birinden yardım alabilirsiniz. Rüya da duyduğunuz isimler ya da bu ismin temsil ettiği bir durumdan haberler alabilirsiniz. Bu isimde tanıdığınız yok ise bazen bu isimler sonradan hayatımıza girecek kişilerin isimleri de olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA