Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTOBÜSTE OLMAK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Otobüs ve yolculuk arkadaşlar
2 hafta önce sakaryaya gitmiştim kız arkadaşım için fakat geçen hafta ayrıldık.. Rüyamda uzun geniş büyük yolcu otobüsündeyim ve burda yurttaki 3 arkadaşım falan var. Dar görüşlü olan arkadaşım otobüsün en arkasında benm dizime yatmış kalkıyor arkadaşlar bişey diyor falan. Gündüzden gece oluyor şöföre gidiyorum direk sakaryaya yokmuydu diyorum esenlere uğrayım ordan geççek diyor 30 tll biletim olduğunu söylüyor.otobüs 2 katlı bide alt katı var. oda arkadaşımı oraya çağırım özel konuşuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin sosyal çevrenizle ilgili. Bazı arkadaşlarınızla iyi geçiniyorsunuz ama bazılarına tahammül edemiyorsunuz sanırım. Bazen bunaldığınız da oluyor, karamsarlaştığınız da. Önümüzdeki günler de yine bazı gelişmeler ikili görüşmeler yapmanıza neden olacak. Bazı sözler vermeniz gerekebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA