Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTOBÜSE BİNMEK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eymenceli
Rüyamda bilet alip sehirlerarası otobuse biniyorum annem yolcu ediyor,yalniz otobüste hıç pencere yok ve duvarları komple yeşil,inip başka otobuse biniyorum bu otobus ise boydan boya cam ve haddinden fazla geniş,restaurantina gidiyorum is arkadasim issizim yemek yiyomuş masasina oturuyorum patates kofte yiyorum tıka basa,ayri oldugum sevgilim gelip masaya kağit koyuyor dua yazmis benim icin,siyah kalın bi kagıda kirmizi kalemle yazmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir iş bulmuşsunuz, istediğiniz gibi bir şey zannetmişsiniz ama boğulmuşsunuz orada. Şimdi yeniden iş arıyorsunuz ve yakında ferahlayacağınız, önünüzü açan güzel bir iş bulacaksınız. Bu sektörde ya da işte iyi para kazabilirsiniz. Bu işi bulmanızda evrene gönderdiğiniz olumlu enerjilerin etkisi olmuş. İyilikleriniz size iyi şeyler olarak geri dönecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA