Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTOBÜS KULLANMAK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda bir çatışmanın tarafıyım iki farklı görüşe sahip taraf var ben kavga etmek için sopa bulmaya çalışıyorum ama hiç sağlam sert bir sopa bulamıyorum sonra elin iki tarafı sopa ortası zincirli birşeyle biri bana doğru koşuyor inanılmaz korkuyorum ama arkamı dönüp kaçamıyorum ona bakarak geri geri kaçıyorum tam ben yakalıyacakken arkadan elinde aynı onunki gibi bişey olan birçocuk onu tuttu bide rüyamda yeni banyo yapmış bornozlu otobüs kullanıyordum otobüste tektim parkedeck biryer arıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın başı hayatınızdaki kaos ile ilgili. Karmaşık bir süreçten geçiyorsunuz ve kafanız karışık.Bu durum bedensel ve ruhsal olarak negatif enerji yüklenmenize neden olmuş. Otobüs kullanmanız ve bornozlu olmanız bir ekibi ya da bir süreci yöneteceğinizin işaretidir. Bunu yaparken bu durumda olabildiğiniz için şükran duyacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA