Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

22.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pudram
Kadınlar günü veya kermes gibi birşey yapılıyor. Kalan yemekleri çöpe dökmek istiyorlar hata yetişemediğim için bi kısmını döküyorlar çok kızıyorum ve kalan yemekleri düzgünce plastikmkutulara yerleştirip üstlerine tarih atıp sıkıca poşetleyerek dışarıda duvarlara koyuyorum ihtiyacı olanların alabilmesi için. O sırada üzerlerine yazdığım kağıt bitiyor kağıt aramaya bailıyorum.bi çuval gibi bişeyde minik kağıtlar var dokunduğumda parmaklarım ellerime doğru zayıf bi örümcek ağı ürüyor. bu kadar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karşılıksız yardım yapan biri olmalısınız ama sizin bu yaptıklarınız bazılarının gözüne batıyor. Örümcek ağları her türlü negatif enerjiyi temsil ederler. Bazen nazardan, bazen büyüden ya da bedduadan kaynaklanan enerjilerdir bunlar. Dikkatli olun, çekemeyenlere karşı kendinizi korumaya alın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA