Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

19.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semanur Şahin
Rüyamda yerleri toprak olan bir evi temizliyordum. Sonra yerden süpürgeyi almaya giderken biri peşime takıldı bende ona bağırarak yanımdan kovdum. O da üst kata çıktı. Sonra ilkokuldan arkadaşlarım onun peşinden üst kata çıktılar. Ben temizlemeye devam ediyordum. Bir tane rafın içindeki şeyleri aldık babamla. Örümcek oraya ağ yapmış ama bu örümcek zıplayabiliyor da.babamın elinde örümcek ağı var. Bende tiksinerek süpürgeyi aldım. Süpürecektim ki örümcek üzerime atlamaya başladı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızın üzerinde ağır enerjiler var, bunlar büyüye, nazara ya da ah'a bağlı olabilir. Siz sürekli sorunlarla uğraşmaktan zaten bıkmışsınız ama bu sorunların tamamının nedeni bu ağır enerjiler olabilir. Bu tür enerjilere maruz kalanlar uyuyamaz ya da çok fazla uyur, genelde ağız kokusundan şikayet ederler ve karın ağrısı yaşarlar. Enerjileri temizlemek hem bedeni hem de yaşamı iyileştirir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA