Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demirin Annesi(Bölüm1)
Rüyamda üzerimde yeşil simli bir hırka var.Bakıyorum kolları çok bol katlamışım fakat olmamış. Eşim yanımda ona okula uygun olabilecek renk olan lacivert hırka almamız lazım diyorum dışarıya çıkıyoruz. Bir mağara var girişinde örümcek ağı olduğundan girmek istemiyorum.Bir bayan ikna ediyor beni giriyorum üst kata çıkıyorum.Teyzem bir odada uyuyor.Etraf karanlık. Yapabileceğim yardımcı olabileceğim bir şey var mı diye soruyorum. Bir bey ayakta durup masanın üzerindeki kağıda bir şeyler yazıyor. Bunu alabilirsin diyorlar ilaç reçetesiymiş. Reçeteyi alıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz muradınıza kavuşmuşsunuz ama sanırım şimdi de iş hayatına dönmeyi istiyorsunuz. Ya da kendi adınıza bir şeyler yapabilmeyi. Teyzenizin evinde ağır enerjiler var. Ciddi bir ah almış ya da büyüye maruz kalmış olabilir. Elinizdeki reçete (belki de bu rüya sayesinde) ona yardımcı olabileceğinizi söylüyor. Teyzenizi, evini negatif enerjilerden arındırması konusunda uyarın. Bununla ilgili pek çok ritüel var. Kurşun döktürmek çok işe yarayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA