Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

22.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ses
Merhabalar, sizinle birbirinden bağımsız iki rüyam olacak. Birincisi, bir odada ayaktayım ve yüzüme örümcek ağları çarpıyor.bir ağda örümcek de var. İkinci rüyam eşimin kuzeni sözlenecek.söz için teyzesi oğluna eşimin kıyafetlerinden seçmeye çalışıyor. Eşimin annesi ve teyzesi temiz çamaşırların olduğu sepetin başına oturdular.annesi siyah çorapları kuzeni için ayırıyor.teyzesi de eşimin pantolonunu sepetten seçiyor ancak kot pantolon lekeli çıkıyor.bunu giydiremem diyor. Rüya yorumlarınız iç
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size büyü yapmışlar ya da başkasına yapılan büyüye denk gelmişsiniz. Hayatınızda bir çok şey bu yüzden kötüye gidiyor olabilir. Ama büyünün de bir süresi vardır, bir süre sonra enerjisi yapana ya da yaptırana geri döner. Bu durumu bumerang gibi düşünebilirsiniz. Size kısa süre uğrar ama sahibine çok hızlı döner ve yıkıcı etkiler yaratır. Eşinizle ilgili bazı sıkıntılı durumlar var, annesi aldırış etmiyor ama teyzesi bunları biliyor ve ortaya çıkartmaya çalışıyor. Belki de hepsi iftiradır. Lekeler çoğunlukla iftiraları temsil eder ama bazen de kişinin ünvanı haline gelmiş yakıştırmaları da simgeleyebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA