Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ersin Kalacı
Rüyamda arkadaşımla beraber bizim binanın merdivenlerden yukarı doğru çıkarken sağ taraftaki merdivenlerin korkuluklarından yere doğru örümcekler ağıyla birlikte duruyordu sayısını hatırlamıyorum ama 3den fazlaydı onlardan hariç büyük siyah renkli gene ağı nın ucu korkuluklara yapışık yerde hareket eden örümcek gördüm ben çakmağımı çıkartıp örümceklerin ağlarını yakmak istedim ve hareket eden siyah örümcek 1 karış havaya zıplayıp etrafa ağ fırlatıp elimi ısırdı yada soktu ve sonra acıyla uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pek hoş bir rüya değil ne yazık ki. Başkasına yapılan büyüye denk gelmişsiniz. Bu büyünün etkisi sizin fikirlerinizi etkiliyor. Yanlış düşünceler nedeniyle acı çekmenize neden oluyor ya da olacak. Büyünün etkisi zamana bağlıdır, bir süre sonra geçecektir ama bu süreçte en az oranda zarar görmek için büyüye ve nazara iyi gelen duları deneyebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA