Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

21.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DÜŞÜNCELİ
Sevgilimin annesi rüyada kızının evine gittiigni görüyor rüyada her tarafda örümcek agları varmış evin duvarları maviymiş annesi ne kadar pis bir ev diyormuş. ev çok büyükmüş misafirlere yemek veriliyormuş çok kişiye evde sadece o misafirler için masa varmış eşya yokmuş evde başka o masalardan . ben bu kızla evlenicem inş annemle konuşmus ben annesiyle konuştum beni tanıyor biliyor daha tanışalı 1 ay oldu ama o kadar ileri gittik çok seviyoruz birbrmz inş evlenmeyi düşünüyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kızın işi rast gitmiyordur eminim. Çünkü evde ya büyüye ya da nazara bağlı ağır enerjiler var. Öyle ki işle ilgili konular haricinde her şey sorunlu sanki. Sevgilinize söyleyin mümkünse evi değiştirsin. Yapamıyorsa evde ada çayı tütsülesin, büyüye ve nazara iyi gelen dualar okusun. Rüyalar görüyormuymuş, rüyasında korkuyormuymuş? Sorun bakalım kendisine. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA