Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ORTADA OLMAK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen galipderviş
Tek katlı U tipi evleri olan bir sitede U nun ortasında olan tek katlı evin salonundayım. önümüzdeki bahçe boş iken yönetim o boşluğa piknik masaları yerleştiriyor. sonra bunları çay bahçesine çeviriyor. 2m ötemizde insanlar oturup gürültü yapıyor hoşlanmıyorum. elimde 4 tane 12 sayfalık duvar takvimi var. 2sini evime gelen misafirin çocuğuna verdim.sonra yüksek bir yerin kenarında yürüyorum. Takvimleri kime versem derken kız çocuklu bir fakir kadın karşıdan geldi.2 takvimi de kızına verdim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir ekibi yönetiyorsunuz ama durumunuzdan memnun değilsiniz ya da yakında böyle olacak. Çünkü yukarıdan birileri sizin görüşünüzü engelliyor. Kendi zevkleri ya da rahatları nedeniyle sizin yetkilerinizi kısıtlayacaklar. Bir plan yapacaksınız, plan önümüzdeki yılı kapsıyor ya da önümüzdeki dört yılı. Çocuklara verdiğiniz takvimler iki yılın çok iyi, diper iki yılın ise meşakkatli geçeceğini haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA