Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRGÜ ÖRMEK

17.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ören bayan
Rüyamda örgü ören birini görüyorum.Ben de örmek istiyorum.Örerken düz öreceğime tersters öreceğime düz örüyorum.Bir ilmek kaçırıyorum.Onu tutmaya çalışıyorum.Bu arada örgü olması gereknden uzun olmuş.Örgüyü daha önce ören kişi örnekle ölçüyor.Örgünün kesme işlemini yapıp örgüyü bitiriyor.Bu rüyayı daha önce gönderdim.Ama yorumu gelmedi.Hatırladığım kadarıyla yazıyorum.Yorumlarsanız sevinirim.Önceki gönderimi görme şansızın varsa daha sağlıklı olur.Onda rumuz sanırım yaz rüyası idi. Tşk. ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Rüyanızı hem gerçek adınızla hem de e-mail adresinizle tarttım ama bana gönderdiğiniz rüyaların arasında bu rüyanızı bulamadım. Sanırım bir hata sonucu gelmemiş. Bu rüya başkasına özenerek kalkıştığınız bir işte kendi beceriksizliğiniz ve hatalarınız nedeniyle gecikmeler yaşadığınızı ya da yaşayacağınızı söylüyor. Bu işi ancak yardım alarak tamamlayabileceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA