Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRDEĞİN YIKANMASI

13.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nihat izleyici
Merhaba, rüyamda masa gibi bir yükseltinin üzerinde sarı güzel bir yavru ördek görüyorum.alıp onu bir yere götürmek isteğim varken ördek yükseltiden aşağı zıplayıp hemen karşımızda bulunan bir el yıkama lavabosuna gitmek için acele hamle yapıyor ben ilk başta engel olmak istiyorum ama ördek lavaboya giriyor musluktan akan suyun altında yıkanmaya başlıyor.Ben ve eşim gülüşmeye başlıyoruz.Su soğuk olmasın diye sıcaklığını ve tazyik derecesini ayarlıyorum musluğun ördek yıkanmaya devam ediyor. Tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süre önce gelişmeye başlayan bir durum size havdan gelmiş hissi yaratacak kısmetleri taşıyabilir. Bunlar önceleri pek işe yarıyor gibi görünmese de yakında biraz harcama ile size büyük yarar sağlayacak hale gelecektir. Herşey kendi kendine gelişecek zaten sizin bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA