Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRDEĞİN ISIRMASI

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve merve
Merhaba,ruyamda teras gibi bi yerdeyim evimmis sanirim. Misafirlerim var benimde icimden pek ikramda bulunmak gelmiyor.oyle yalandan bi kek gibi bisey hazirliyorum. kayinvalidem laf sokuyor.anlamadim diyorum sen cok değiştin böyle degildin önceden dedim diyor ama kızgın.annemde evet kizim bu ne böyle diyor. Tam o sirada arka arkaya havadan beyaz kuslar bana saldırıyor elimle itiyorum kendimi korumaya çalışıyorum. Kuslar bana carparken bi tanede ördek ucarak beni ısırıyor.sol elimi cok az kanatti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Baskı altındasınız, kendi istediklerinizi değil başkalarının yaptırımlarını uyguluyorsunuz. Ruhunuz bunalmış. Bir isyan hali içine girerseniz güzel şeyler bile sizi kötü yöne etkilemeye başlar. Kısmetler ve güzel haberler yüzünden hedef tahtası olursunuz. Ve nitekim de rüyanız havadan gelen kısmetler yüzünden kıskanılacağınızı ve zarar göreceğinizi söylüyor. Hayata biraz pozitif bakmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA