Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖNEMLİ ŞAHSİYETLERİ GÖRMEK

21.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kadir yüksel
Yaklaşık sekiz sene önce öğle ile ikindi vakti arası idi rüyamda sağ gözü silik burnu uzun kum kırmızısı kızıl renkli solmuş yüzlü sağ gözü sağ alt yanağının altındaydı deccal,i gördüm ayrıca peygamber efendimiz hazreti muhammed mustafa s.a.v.i gördüm ayrıca iri gözlü yeşil peçeli huri gördüm peçesinde 1 2 3 4 5 6 7 8 9 rakamları bana gülümsüyordu ayrıca peygamber efendimizin kınından çıkmamış gümüş renkde kılıcını gördüm bu gördüğüm rüyaları yorumlarmısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O rüyalar o zamanki duygularınızla ilgili. Haberci bile olsalar ait oldukları zaman içinde değerlendirilmeleri gerekiyordu. Ayrıca okuduğum kadarı ile bunların tamamının bilinçaltı rüyası olduğunu söyleyebilirim. Huriler, deccal ve peygamberlerin eşyaları bize o dönemde bu tip konularla fazla ilgilendiğinizi ya da dini konularla yeni tanıştığınızı anlatıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA