Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ON YIL SONRASINI GÖRMEK

12.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aden
İyi günler rüyamda eşimle çok güzel yazlık evlerin olduğu bir yerde geziniyoruz balonlara kapalı büyük Şemsiyeler var . Evlerden biri keşke bizim olsa diye iç geçiriyorum. Sonra eşim bir rapor getiriyor aynı zamanda Körler için de hazırlanmış bu rapor on yıl sonrasına ait. Birisi eşimi ve beni evine davet etmiş eşime zehirli su icirmisler benim için de zehirli bir kolye hazirlamislar ama ben gitmemisim oraya. Eşimin ölüm raporunda onu kimin öldürdüğünü görmeye çalışıyoruz. Yorumlarsaniz seviniri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük bir uyarı taşıyor rüyanız. Hayalleriniz var, daha iyi koşullarda yaşamak istiyorsunuz ama çevrenizde olup bitenleri görmüyorsunuz, kendi aleminize dalmışsınız adeta. Bu durum böyle devam etmezse ve gözünüzü açmazsanız eşiniz işi ile ilgili büyük bir zarar görebilir. Siz bu işten sadece dolaylı olarak zarar görürsünüz. Bu rüyayı önemseyin ve dikkatli olun bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA