Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYÜ YENİDEN ÖLDÜRMEK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rabit
Rüyamda hafıza problemi olan rahmetli büyükbabamı polis merkezi binasının çatı katından arkadaşların gazına gelerek kafasının üstüne attım ve onun kanı gömleğime sıçradı ve uzun süre çok mutsuz oldum ve büyükbabamın ruhunu namaz kılarken gördüm özür diledim sarıldım ağladım çok büyük vicdan azabı çekiyorum sonra kamera varmıydı beni polisler yakalarmı diye korkuyorum.eğer içeri girersem 3 yıllık karedim biter sonrada kaç yıl yatarsam artık bolca para biriktiririm diye düşünüyorum ve hem eşimde beni istemez boşanırım o da ülkesine gider diye hesabediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinizdeki iyi niyeti öldürmüşsünüz. Ya da ilahi duygularınız, kendinize inancınız kaybolmuş. Aşağı attığınızda kan sıçraması bir yakınlığı bitirme isteğinizin yansıması. Sanırım rüyanız eşinizle olan ilişkinizle ilgili. Hem bunları düşünüyor hem de ona kıyamıyorsunuz. Vicdan azabınız da bu yüzden. Derin bir çaresizlik sezdim rüyanızda. Ayrıca maddi sorunlarınız da var. Kendiliğinden gelişecek çözümler bekliyorsunuz. Ama bu rüya haberci değil, sadece içinizdeki çatışmaları temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA