Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYÜ UYANDIRMAK

15.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yaban gulu
Rüyamda bi yerde mektup var cok eski tanidigim sevdigim birinden fakat mektubu okumadan arkadSimin yanina gidiyorum oda bu mektub bana diyip elimden cekip aliyo aciyo uzaktan bakiyorum kocaman benim adim yaziyo ama arkadasim hala bana diyip vermiyo mektubu eve geliyorum vefat etmis dedem besikte uyuyor iki adam geliyor biri dedini kaldir diyo odaya geliyorum adamin biri pesimde geliyor dedemi seslerken elinde bi minder kalcami elliyo al buna otur dyo ben itira ediyorm azm kapiyo ben dede dövyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüyü uyandırmak.. Bir haber bekliyorsunuz ama başkalarına geliyor haberler size gelmiyor. Oysa ki bu hakkınız, evrenin size yardım etmesi gerektiğini düşünüyorsunuz ve hakkınızın yenildiğine eminsiniz. Ancak bence bir yerde hata var; bir şey eksik. Mesela yeterince istemiyor, çelişkili düşüncelere kapılıyor olabilir misiniz? Yoldan bir başka haber, içinizdeki duyguları açığa çıkartacak, adeta uyanacaksınız. Bu durum sizin daha rahat bir yaşama kavuşmanıza fırsat verebilir. Değerlendirmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA