Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYLE YÜKSEĞE TIRMANMAK

13.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen galipderviş
Yüksek ve düzbir yerde merhum babamlayım.Durduğumuz yer çimen.İlerde kaza yapmış araç bizimmiş Biri trafik kursuna gelenler olumsuz etkileniyor komşu yerde bir kenara atsak diyor.Ora50m çukur. yerine bakmaya gidiyoruz.Babama gelme dedim.Ama gelmiş.şuköşeye bırakalım kendiniz taşıyın dedim.Sonra elimiz ve ayaklarımızla nerdeyse 90 derece dik patikayı tırmanarak geri dönmek gerekiyor.Babam arkamda adam önümde tırmanıyoruz.Babam geri düşer diye kestirme olmayan başka yoldan gitsek derken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız vefat edeli iki yıldan kazla olduysa rüyanın yorumunu dikkate alın. Eğer daha yakın bir zamanda öldüyse arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Yanlış bir kararın eşiğindesiniz ya da eskiden verdiğiniz yanlış bir kararın ceremesini şimdi çekmek zorundasınız. Belki de kariyeriniz ya da başkasının hayatı bu terslikten zarar görmesin diye duruma geçici çare önerenler olacak. Siz eskide yaşayan biri değilsiniz. Yeniden kendinize hedef belirleyecek ve geçmişte kalanı orada bırakacaksınız. Ancak bu kez şartlar çok zorlu olabilir. Ama başaracaksınız, kendinizi güvenin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA