Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYLE YARDIMLAŞMAK

27.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şaşkın
Babam 2007 yılında vefat etti rüyamda babam ve ben hangi hayvan olduğunu hatırlayamadığım öküzmü inekmi hatırlamıyorum o hayvanı içeriye sokmaya çalışıyoruz havuz gibi bir yerde ben o hayvanın üstüne binmişim düşmemek için sarılıyorum. hayvanı içeri soktuk ben dışarıdan içeri giriyorum bakıyorumki hayvanın ön ve arka bacaklarından birer tanesi kesilmiş kan yok.hayvan acı içinde çırpınıyo dışarı çıkıp babama yalvarıyorum baba nolur kes şu hayvanı çok acı çekiyor diye ama babam içeri girmiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir gücü kontrol altına alacaksınız. Ya da almışsınız. Bu süreçte ilahi destekler hep yanınızda. Ama sonrasında o, çok önemsediğiniz gücün yok olup gitmesine tanıklık edeceksiniz. Dua edeceksiniz, geri gelmesi için. Ancak ilahi rehberleriniz size destek olmayacaklar çünkü bunu kendiniz yapmalısınız. Yeterince güçlüsünüz. Başarabilirsiniz. Sonraki bölümler bilinçaltınızın ürünleri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA