Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYLE VEDALAŞMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rabia A.
Merhaba. Dün gece rüyamda , iki buçuk sene önce vefat etmiş olan bir tanıdığımı erkek gördüm. Onunla onun evinin oralarda, taşlı yollarda geziniyorduk ve sarılıyorduk, birer sevgili gibi o yaşıyorken böyle bir şey olmamıştı halbuse ki. Ben ne söylersem beni pek dinlemiyor, ama gülümsediğini hatırlıyorum. Evinin yakınına geldiğimizde biri görür diye bizi kenara çekiyor ve bana da görülmemiz gerektiğini söylüyor, rüyanın sonrasını hatırlayamadım ancak uyandığımda bayağı etkisinde kaldım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında sizinle vedalaşmış. Ölülerin ruhları, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl süresince ara boyutta kalır. Bu bölge, ölümü idrak etme, vicdani yüzleşme ve enerjinin iyileştirilmesi için gereklidir. Bu sürenin sonunda ruhlar ya yeniden bedenlenir ve dünyaya döner ya da ölüler katına çıkarlar. Bundan sonrasını bilmiyoruz ne yazık ki. Ara boyutta süresini tamamlayan ruhlar sevdiklerine veda için rüyalara girerler. Bu erkek belki de sizi seviyordu sağlığında ya da ruhsal boyutta, aynı aileden olmak gibi bir bağınız vardır. Bu nedenle sizinle vedalaşmış olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra onu sadece bir sembol olarak göreceksiniz rüyalarınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA