Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYE SARILMAK

06.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leman
Ablacım lütfen bu rüyamı yorumlayın,rüyamda ölmüş amcam gelmiş 15 yıl önce 40 yaşında öldü bana sarılıyor yanağmdan boynmdan ve göğsmden öpüyor,çok sarılıyor bırakmyor kndmi okadar mutlu hiss ediyorum ki onun kollarında galiba aşık oldum diyorum daha sonra eşine,yani teyzeme bak gördün mü sana defalarca dedim amcam ölmedi defalarca rüyamda gördüm gördüm geldiğini sana dedim dimi gelecek diye ?? Diyorum,daha sora yanı başımızda bi pembe çiçek ağacı açmış,sora ablamın 6 yaşdaki kıznı kucağma alı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzun zaman önce ölen yakınlarımızın ruhları ya çoktan yeniden bedenlenmiştir ya ölüler katına çıkmışlardır. Sarıldığınız ruhsal varlıklardan biri ve size amcanızın suretinde görünmüş. Bu rüya üzerinizdeki negatif enerjileri temizlemek ve kader yolunuzdaki düğümleri açmak için görülmüş. Pembe çiçekler mutluluğun size yaklaştığını haber veriyor. Ağaçlar gibi çiçek açacak ruhunuz yakında. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA