Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYE SARILMAK

29.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Clay
Rüyamda rahmetli babanemi gördüm kollarını açmış bana sarılıyodu ama beni arıyo ve bulmuş gibi bi sarılmaydı o kadar sıkı sarıldı ki kollarımı kendine doğru cekerek buni hissettim inanın sarıldığı an ruhum bunu hissetti uyandığımda sanki yanımdaydı babanem sarılırken halamda arkasından sarılıyodu ne anlama geliyor bu? Sonra bi anda babanem sarı bir kedi oluyo sanki hayal gibi sarı bir kedi bana sarılıyo yorumunuzu merak ediyorum lütfen çok değişik bir rüyaydı ilk defa bu kadar yakın hissettim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüye sarılmak.. Ben size daha önceki yorumlarımda da babaannenizin ne zaman öldüğünü sormuşum ama hala, ne zaman öldüğünü söylemeden ona dair rüyalar yolluyorsunuz. Size rüya yorumlarım ulaşmıyor mu diye şüpheye düştüm. Babaanneniz vefat edeli iki yıldan az olduysa arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Vefatın üzerinden uzun yıllar geçti ise sıkıntılı bir süreci atlatmak için ilahi destekler alacaksınız demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA