Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYE SARILMAK

31.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba ruyamda 5 yıl önce vefat eden dedemi gördüm babanemlerdeyiz oradan ayrılmak için arabaya biniyoruz babamla ben disardayim babam çok ciddi benim ustunde kırmızı bi palto var dedem olmemis sanki elinde kolunda rahatsızlık var gibi bizi kavuşturmaya geliyor gülümsüyor hep sarılıyoruz öpüyorum onu cok nadir gorurum dedemi rüyamda birde sevdiğim erkeğin boyu olduğundan uzun sarılıyorum belinden uzun uzun öyle duruyorum su an konuşmuyoruz ama
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüye sarılan müjde alır, hastalıkları iyileşir, sevdiğine kavuşur. Ölüler sadece birer semboldürler. İlahi rehberlerimiz bize onların suretinde sarılarak sıkıntılarımızı üzerimizden alırlar. Erkek arkadaşınızı şimdi daha çok önemsemeye başlamışsınız, onunla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Kırmızı giymeniz de tutku ile isteğiniz şeylerin gerçekleşeceğinin işaretidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA