Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜP DİRİLMEK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fb1907
Rüyamda Kalp kirizi geçirip ölüyorum.ardından tekrar diriliyorum.sanırım arkadaşım ailem yada tanımadığım biriyle filan konuşuyorum dirilmiş tekrar dünyaya gelmişim ardından 2 melek var onlarla konuşuyorum kalp krizi anında ne olur onu anlatıyorum onlara 3 saniye içinde bilinç kapanıyo filan diyorum onlarda bana bişey diyor yorumlarsanız sevinirim : çok teşekkür ederim şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya görmemişsiniz, astral seyahat yapmışsınız. Ruhun bedenden çıkışı sırasındaki sıkışma hissi ve ardından gelen ferahlama size ölüp dirilme hissi yaşatmış olmalı. Astral seyahat sırasında ruh, görünmez bir bağla bedene bağlı kalmasına rağmen zamandan ve mekandan bağımsız gezebilir. Maddenin esaretinden kurtulan ruh bu seyahat sırasında ölüm hissini yaşar ya da kendini çok hafiflemiş hisseder. Astral seyahat sırasında bu dünyada kalabildiğimiz gibi diğer boyutlara ve paralel evrenlere de geçebiliriz. Gördüğünüz melekler diğer boyut varlıklarıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA