Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN YÜZÜĞÜNÜ ALMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkan
Rüyamda kocamın babası öldü ve bi elinde 2 bi elindede 1 yüzük vardı bu 3 yüzüğü ben ölünce türkan alsın demiş bende eli şişmiş çıkmıyor derken çıkardım ve bu 3 yüzüğü kaybolmasın diye taktım elime nedir bunun anlamı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölünün yüzüğü ölünün mirasıdır ama maddi miras değil. Yüzükler bağlılıkları ve sorumlulukları temsil eder. Mesela kayınpederiniz üç kişinin sorumluluğunu üstlenmiş ise onun vefatının ardından bu üç kişinin sorumluluğu sizin üzerine kalacak olabilir. Ancak rüyalardaki ölümler gerçek ölümleri temsil etmez. Genelde ölen kişi bir semboldür. Bu kişinin adı, sıfatı, işi, size göre akrabalık ilişkisi bir sembol olmalı. Kayınbaba ya da baba diye tabir edilen bir başkası vefat edebilir mesela. Ve ölümün ardından üç ayrı sorumluluk sizin üzerinize yüklenecek. Ama bunları isteyerek kabul edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA