Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN YEMEK İSTEMESİ

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meral
Rüyada rahmetli kayinvalidemi gördüm.Eve girmeye çalışıyordu."Meral bi makarna versin bana bari" diyordu,sesi geliyordu dışardan.Evin kapisini da iplerle sarmışız dolamışız etrafini.Sonra eşimle cocuklarimla ses cikarmamaya calisiyorduk saklaniyorduk.Kayinvalidem de kapidaki doladigimiz ipi çekiyordu.Sonra rüya bitti.Ne anlama gelmektedir.Rahmetli kayinvalidem bize biraz kötü davranışlarda bulunan biriydi.Ben hizmet ediyordum ama bu ruyayi anlayamadım doğrusu.Etkisinde de kaldim,korktum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kayınvalideniz öleli iki yıldan az olduysa arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Aslında ben rüyanın geneline bakınca yeni öldüğünü düşündüm zaten. Ama eğer eski bir vefat ise bir para kaybı olabilir. Bir ödeme sizden zorlar alınmak istenebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA