Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN TAŞLARIN ALTINDA KALMASI

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Taşla kovalanmak
Cok etkılendım cıdden ruyamda taşla kovalanıyoruz herkes kaçışıyor taşların kayaların geldıgıni gordugumde kaçışmaya baslıyorum derken anneannem bizdeymiş ve hastaymış anneanneme yemek yapmışım mutlu olmuş ruyada anımda bu var ve anneanneme gelmiş taş anneannem ölüyor annem yanında çığlık atıp aglıyor öldü diye bende o an şok oluyorum sesler kesılıyor bı anda sankı kulaklarımda derken uyandım anneannem öldü geçen sene beni etkıledi bu ruya çok gercekçiydi nedır bunun meali lutfen yorumlayın
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin değil, ölen yakınınızın kabusu. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ediyorum. Ölenlerin ruhları bir ara boyutta kendi hayalleri ve kabusları içinde bir süreç yaşarlar. Bu süreçte vicdani yüzleşmeler ve ölümü idrak etme söz konusudur. Ölülerin ruhları kendilerinin yeniden öldüğünü, bedenlerinin parçalandığını, çamura battıklarını görürler sık sık. Bu hayaller dünyadan kopmakla ilgilidir, adeta yeniden yeniden ölürler. Zor bir süreç ama hepimizin yaşayacağı bir durum. Bu hayaller anlıktır ve bazen ardından mutlu edecek hayallerin içinde olurlar. Bizler uyku esnasında ara boyuta ruhsal yolculuk yapar yakınlarımızın hayallerinin içine çekiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA