Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN SOYUNMASI

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kuban
Rüyamda 3 yıl önce intihar ederek hayatını sonlandıran en samimi bayan arkadaşımı gördüm. Rüyamda eşi ve benim samimi olduğum evli bir çift le birlikteydiler çok zengin ve şık görünüyorlardı. Daha sonra arkadaşım ben ve eşim arkadaşımın lüks evinin salonunda sohbet ediyoruz Arkadaşım eşimin yanında elbisesini sabahlık gibi açararak önce memesinin birini çıkarıyor sıkarak yaşlandık be diyor sonra ayağa kalkıyor çırılçıplak her yerini görüyoruz vücudu zenci olmuş organının içinde kırmızılık??
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Noktalama işaretlerini ihmal ettiğiniz için tam olarak kimlerle bir aradasınız anlamadım. Ama ölen arkadaşınız bir gizli ilişkinin açığa çıkmasını simgeliyor olabilir. Psikolojik sorunları olan bir kadın, evli bir erkekle ilişkide olabilir ve bu durum sizlerin gündemine oturacak. Başka bir açıdan rüya, bir kadının ölümünü ve buna dair haberleri de simgeleyebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA