Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN SALDIRMASI

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen süheyla b
Merhaba, rüyamda 2013 te ölen annemi arkası dönük bir yerde oturur halde kapanmış baştan ayağı mor renkte uyuyor gibi görüyorum.Şaşırıyorum uyuyor herhalde diye düşünüyorum.Bu rüyanın öncesindeki rüyada kayınpederimin bana saldırdığını ve gücümün tükendiğini sonra onun yüzünün şubatta ölen babamın yüzüne dönüştüğünü gördüm ve korktum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız yeni ölmüş. Ve gördüğünüz saldırı rüyası babanızın hayalleri ile ilgili olabilir. Babanız kayınpederinizi sevmez miydi? Sanki sizi onun için uyarmış gibi geldi bana. Dediklerimi daha iyi anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Annenizin mor giyinmesi ve uyuyor olması kendinizi önemli hissedeceğiniz bir durumun gerçekleşmesi için çevrenize farkındalıkla bakmanız gerektiğini haber veriyor. Mor asaletin, bilgeliğin, başa geçmenin, önde olmanın rengidir. Yalnız mor aynı zamanda ruhsal sorunları da simgeler. Bu rüya, ruhsal sorunlar yaşayan, içine kapanmış biri ile ilgilenmek zorunda kalabileceğinizi de söylüyor olabilir. Bu durumda bu kişi anne tarafınızdan akrabalarınızdan biri olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA