Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN RÜYALARDAN GİTMESİ

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zilan
Merhaba benim dedim yaklaşık iki senedir öldü.Benim için çok anlamı vardı annem babam gibiydi.Dedem öldüğünde nerdeyse hergün onu rüyamda görürdüm artik isyan etmeye başlamıştı piskolojim bozulmuştu. O isyandan slnra dedemi bidaha görmedim. Sonra dua etiim ve 3 kez oldu hep dedemin ellini tutuyorum yada öpüyorum ama ağlıya ağlıya bazende sonra yok oluyo ama rüyamda onun öldüğünün farkindayim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenlerin ruhları, yaşamla ölüm arasında bir ara boyutta, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kalırlar. Bu süreçte bizler onların hayallerinin içinden geçeriz. Çünkü bizi kendilerine çeker ve ölmediklerini hem bize hem de kendilerine ispat etmeye çalışırlar. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ruhların ölüm sonrası yaşadıkları durumlar konusunda bilgi sahibi olursunuz. Siz kendi isyanınızdam değil, dedenizin ara boyutu terk etmesi nedeniyle onu rüyalarınızda görmemeye başlamışsınız. Onun ruhu ya yeniden bedenlenip dünyaya düşmüştür ya da ölüler katına çıkmıştır. Şimdi gördükleriniz ise sizin vicdan azabınızla ve özleminizle ilgili bilinçaltı rüyaları. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA