Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN MERDİVENDEN DÜŞMESİ

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bahar
Çok dik ve yüksek bir merdivenden hızlı hızlı çıkıyorum.Yukarıda bekleyenler var.Beni takdir ediyorlar.Bu arada arkamdan rahmetli annemin koluna iki kadın biri kayınvalidem girmiş annemi de merdivenden çıkarıyorlar.En aşağıda da ağbim var..Ağbime annemi de mi merdivenden çıkarıyorsunuz diye sesleniyorum.Keşke asansörle çıkarsalardı diye düşünüyorum.Bu arada annem kafasını kaldırıp bana doğru bakıyor.Bu esnada dengesini kaybedip kadınların kollarından kurtulup aşağıya düşüyor bu sırada uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Anneniz vefat edeli iki yıldan çok olduysa bu rüya sosyal statünüzle ya da kariyerinizle ilgili bir durum sizi yükseltecek ama bir başkasının da düşmesine neden olacak demektir. Bunun böyle olmasını istemezsiniz aslında. Sizi onure edecek sözlerin büyüsüne kapılacak olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA