Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN KURAN'I KERİM OKUMASI

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arse
Ruyamda 6 ay once kaybettigim babami goruyorum. Her gun kuran okuyoruz annemle normal hayatta. Boyle bir koy gibi acik bir yerdeyiz yerde kocaman bir hali serili hemen ust tarafinda sular akiyor agaclar var adeta bir cennet giibi, babamda halinin uzerine oturmus kuran okuyor, diyor ki kizim annenin ogretti bu sureyi okuyorum diyo goruyorum hatta bu cok guzel bir sure diyorum normalde babam kuran okumazdi cok iyi bir insandi ama bilmezdi bizim yapmamizdan hoslanirdi ama. Tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüya sizin bilinçaltınızın ürünü olmalı. Babanızın rahat ve huzurlu olduğunu ve okuduğunuz duaların ona iyi geldiğini düşünmek istiyorsunuz. Ancak başka bir açıdan da gerçekten babanızın ruhu ile konuşmuş olabilirsiniz. yeni ölenlerin ruhlarının yaptığı yolculuk hakkında çok yorum yaptım. Arama bölümüne yeni ölen yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Babanız bir süre bir ara boyutta kalacak. Kutsal kitaplarda araf denilen bölgede ruhlar kendi hayallerinin içinde ölümü idrak etmeye çılışırlar ve vicdani yüzleşmelerini yaşarlar. Siz de babanızın hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA