Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN KÖPEK OLMASI

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ezooo
Merhaba ben rüyamda 14yıl önce kayıp ettiğim babaannemi gördüm önce köpek idi ağzıyla amcama taş atıp al bunlar senin olsun dedi sonra köpek halden yaşlı haline dönüştü evdeki saati yerinden alıp kible yönüne astı ve bu burda kalacak dedi bana annemle babana soyle dedi .ve astığı yön kible yönü gercekte.sonra o yaşlı halinde gencecik güzel bir kadın olup yeşil elbiseli biri oldu birden neydi bu bilmiyorum yorumlarının için tesekkur ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babaanneniz olduğunu düşündüğünüz varlık onun suretine bürünen ruhsal rehberlerinizden biri. Amcanıza taş atması onun bir nedenden cezalandırılacağını haber veriyor. Saatin kıbleye doğru asılması, inançla ve sabırla beklenen bazı olayların gerçekleşeceğini haber veriyor bize. Ailenizin beklentilerini düşünün; mesela amcanız hakkınızı mı yedi? Eğer böyle bir durum varsa yakında hak yerini bulacak demektir. Yeşil elbise de ailenizin ve sizin muratlarınızın gerçekleşeceğini haber veriyor. Feraha çıkacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA