Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN KONUŞMASI

13.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ölen birinin yanında sağ birini götürmesi
Lütfen çok acil bu. Dedem Alzheimer hastası. Anneannem 5 yıl önce öldü. Dayım 3 yıl önce öldü. Bugün 1 akrabımız rüyasında Anneannemi görmüş ve anneannem dedem için yer hazırladıklarını onuda götüreceklerini söylemiş. Yanında ölen dayımda varmış. Ayrıca aynı gece Alzheimer hastası dedemin bakıcısı rüyasında ölmüş babasını dedemle birlikte giderlerken görmüş. Evimizin duvarı yıkılmış. Kocaman tabaklarımız ortadan ikiye kırılmış. Şu anda dedemin durumu iyi değil. Gözleri sabit şekilde tavana bakıyor. Sesimizi duymuyor ve gözlerinin kenarları gri olmuş durumda. Lütfen bir şey söyleyin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin söyledikleri harfi harfine değilse de genelde doğru çıkar. Ama ölüm zamanı bildiren rüyalar doğru değildir. Ölüm zamanı bildirilse bile sembollerle verilir ve rüyayı gören bunu yorumlayamaz.. Dedeniz gerçekten de son günlerini yaşıyor olabilir. Bazı rüyalar görüldükleri gibi çıkar. Ancak akrabanız bu rüyayı bir yandan da dedenizin durumundan etkilendiği için görmüş olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA