Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN KIYAFETİNİ GİYMEK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayca
Merhaba Bugün rüyamda rahmetli dedemin pantolonunu ve gömleğini giymis olduğumu gördüm. rahmetli olalı 5-6sene oluyor Bir yandan kendime çok yakıştırıyorum bir yandan da nasıl bedenime uydu şaşırıyorum,çünkü pantolon tam oluyor,sanki kadın pantolonu gibi uyuyor, herhalde rahmetli son zamanlarında zayıfladığı için diye düşünüyorum. Gömleği de alttan birkaç düğmesini açıp bağlayarak kadın gömleğine çeviriyorum yakissin diye. Bir de kumaşı insanların dikkatini çekiyor,ucuz ama pamuklu ve rahat..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çeşitli anlamlara gelebilir rüyanız. Dedenizin yolundan ilerleyeceğinizi söylüyor bir kere. Onun işini sahiplenebilirsiniz mesela. Ya da onun tanındığı gibi tanınırsınız, onun memleketine taşınırsınız, onun vasiyetini idame ettirirsiniz, onun mirasını yüceltirsiniz. Her ne yapacaksanız da bu size yakışacak. Daha önce ailede kadınların başaramadığı şeyleri rahatlıkla yapacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA