Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN İSTEKLERİNİ SÖYLEMESİ

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüzgarın annesi
Annem rüyasında namaz kılarken içeriye rahmetli anneannem girmiş üzerinde mavi kısa kollu bir bluz varmış ve kalabalığa dönüp ben umreye gittim geldim hayattayken gitmemişti annem umrede onun içinde tavaf yapmis ama kimse okumuyor hepsini bana yüklediler demiş. Komşusuda annemi gösterip kızın okuyor ya sana demiş anneannemde biraz okuyor işte demiş. .. yorumlarınızı bekliyorum.saygilar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tahmin ediyorum kendisi öleli iki yıldan az olmuştur. Ölülerin ruhları vefatın sonrasında bedenden ayrılarak bir ara boyuta çıkar. Anneannenizin ruhu da şu anda orada ve belli bir süre de orada kalacak. Bu ara boyut bir hayaller alemidir. Ruhlar burada, adeta bir hayalin içinde yaşarlar. Ölünün geçirdiği hayat ve bu hayata ilişkin hayaller, yanılgılar, acılar, pişmanlıklar bir bir gözünün önünden geçer. Ve biz uyku esnasında bu hayallerin çekim alanına girerek onların yanına gider geliriz. Anneniz o hayallerinin içinden geçmiş olmalı. Anneannenizin öldüğünü kabullenmesi henüz mümkün değil. O boyutta hayaller o kadar güçlüdür ki ruh öldüğünü anlayamaz, kendini rüyada zanneder. Kıvranır, uyanmaya çalışır ama yapamaz. hepimiz bu aşamadan geçeceğiz. Bir süre sonra kendi kendini iyileştirecek, durumunu idrak edecek ve hatta özgürlüğün tadına varacak. Bedensizken yapabildiklerini keşfedince ölmenin yeniden doğmak olduğunu anlayacak. Bu aşamadan sonra süratle ölüler katına çıkacaktır. Ondan sonra onu yalnızca haberci rüyalarda göreceksiniz. Anneanneniz, hayatta iken gidemediği Ümre'ye hayallerinde gitmiş olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA