Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN GENÇLEŞMESİ

05.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen oztrz
Koyumuzdeki evde rahmetli babaannemin evinde hatta odasındaki yatağının uzerindeyiz. Annem ben ve babaannem. Annem ve babaannem yanyana bense ikisinin ayak ucundayım. Babaannem olmemiş ancak yüzüne bakıyorum gozlerinin parlaklığı gitmiş matlaşmış sonra cildine bakıyorum ölen insanların ahirette yuzleri boyle gençleşiyor mu dıye kendi içimden yorum yapıyorum hemde babaanneme bakıyorum. Cildi genç sadece bi kaç drrine yakın çizgi var. Sonra kendimi evin bahçesine goruyorum kız kardeşim yanımda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babaanneniz vefat edeli iki yıldan çok olduysa bu rüya, eskiden yaşadığınız anıları canlandıracak, sizi heyecanlandıracak ve sevindirecek konuklar bekleyebilirsiniz. Eskileri yad edecek, kendinizi alıp o yıllara götüreceksiniz. Vefatın üzerinden iki geçmediyse arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA