Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN DİRİLMESİ

07.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Bizim yeni aldığımız ve kredisini ödeyebilmek icin kiraya verdigimiz evde görüyorum ruyami kiracı aniden evden taşınmış ve eşim ve aile büyük lerine evi geziyoruz banyoya akvaryum daki tüm Balıklarını atmislar hayvanlar cirpiniyo Sonra antrede kalan esyalarina bakıyorum k.ana et gibi birsey buluyo poşeti acıyo derisi yuzulmus belden aşağısı olmayan kanlar içinde kadın buluyo korkmuyoruz takı ben ölü kadına Merhaba deyince dirilip elini uzatınca balkona kaçıyorum ve kadının yarı vücutla surunerek kapıya doğru gittiğini
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu evi alma aşamasında birileri ile kavga ya da ayrılık yaşadıysanız eski olaylar yeniden gündeme gelecek, konRüyada ölünün dirilmesi.. ular açılınca tadınız kaçabilir. Başka bir açıdan bu rüya yatırımınızın bazı çıkmazlara girebileceğini haber veriyor olabilir. Önlem almaya çalışın bence, bir sorun varsa tetikte olun, boşvermişlik yapmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA