Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN ÇİÇEKLERİ GERİ İSTEMESİ

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sinem
Annemin ruyasi onun agzindan anlaticam ölmüş babami gördüm. Büyük kizlarina çiçek tohumlari verdigini söylüyor. O tohumlardan olan cicekleri ofkeyle geri istiyor almaya kalkiyoruz. Bizden saksidaki cicekleri koparip ciceklerin köklerini bize vermeye kalkiyorlar. Babam da ofkelenip o tohumlari size ben verdim bunu mu yapmaniz gerekirdi diyor. Bunu yorumlamanizi rica ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz şimdi yazdığınız rüyayı bir okur musunuz? Ben pek bir şey anlamadım, siz yazdığınızı anlayabilecek misiniz? Dedeniz vefat edeli iki yıldan fazla olduysa ve ben rüyayı doğru anladıysam, dedeniz büyük teyzelerinize verdiği tohumlardan üreyen çiçekleri öfke ile geri istiyor, anneniz ve teyzeleriniz vermek istemiyor. Sonraki cümleyi hiç anlamadım. Buraya kadar yorumlayayım. Dedeniz genetik ya da maddi mirasının yanlış kullanımı konusunda teyzelerinizi uyarıyor. Bu durum torunlara davranış biçimi ile ilgili olabilir ya da miras kalan varlıkların, insanların, kurulan ailelerin özensizce yok edilmesine dair de uyarı taşıyabilir. Ancak eğer dedeniz vefat edeli iki yıldan az oldu ise, rüya, gerçekten de dedenizin kızgınlığını ifade ediyordur ki sanki bana böyleymiş gibi geldi. Bu durumda arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA