Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜMÜ GÖRMEK

15.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melisa
Ölüm korkusu yaşadım depresyonda ve son zamanlarda rüyalarımda sürekli birileri ölüyor. ben ölmekten korkuyorum uyanıyorum ve endişe içinde oluyorum. bu geceki rüyamda ikiz kardeşlerim varmış yüzler yabancı.biz rüyamda hatırlamadığım bir serüven yaşıyoruz ama rüyamın sonunda ikizlerden biri ölüyor ve anneme ölüm haberi veriyorum. rüyalarımın sonunda hep böyle şeyler oluyor. bundan öncede bi arkadaşım ölüyor ve ben korku yaşıyorum annem hayatta her şey olablir her şeye hazırlıklı ol diyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Normal yaşamımızdaki her düşünce bilinçaltımızda derin izler bırakır. Üstüste yaşanan korkular ise uzun süre kaybolmayacak izlere neden olur. Böyle rüyalar görmeniz normal ve hiç birinin haberci bir niteliği yok. Zaten üstüste görülen rüyalar haberci de olmazlar. Ayrıca biz çoğu korkumuzla rüyalarımızda yüzleşiriz. Depresyondan kurtulduğunuzda bu tip rüyalarınız da son bulacaktır, eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA