Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM YERLERİNİ GÖRMEK

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen nn
Mrb. uçaktayım. sonra bir kaç kişi uçaktan çıkıyoruz ama havadayız hala. dolaşıyoruz gökyüzünde. dolaşırken, birinin gökyüzünden paraşütle atladığını görüyoruz. ardından ölüm yerlerimize götürrüyo biri bizi. virane,kötü biryer. kapı gibi şeyler var,üzerinde rakamlar yazıyor. bunlar ölüm ücretlerimizmiş. kendiminkine bakıyorum. ölümüm nekdr ucuz diyorum. yan taraımda başka rakamlar var. bu rakamlar ise yüksek.demekki önemli kişilerdi bunlar diyorum. ardından katı birşekilde acı çekmeden kusuyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merak edecek bir şey yok. Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ara boyutu daha iyi anlayabilirsiniz. Bu boyut yeni ölenlerin ruhlarının bulunduğu bir bölgedir. Aslından bir mekan demek doğru olmaz, orası bir hayaller alemi. Mekanlar, kişiler, olaylar tamamen hayallerin oluşturduğu senaryolardan oluşur. Yeni ölenler genelde sizin gördüğünüz gibi hayallerin içinde bocalarlar. Öldüklerini tam olarak anlayamadıkları için ölüme dair yakıştırmalar yaparlar ya da mezarda olduklarını, başkalarını gömdüklerini, mezardan çıktıklarını, uzuvlarının düştüğünü görürler. Siz ara boyutta yeni ölen birinin hayalinin içinden geçmişsiniz. Gördükleriniz bir ruhun sanrıları. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA