Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERLERİ ALMAK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhaba. Rüyamda ailemle sahildeyim. Annem sahilin başka bir ucunda ve farklı bir görünümde. Bir kadının annemi suyun içinde boğarak öldürdüğünü duyuyoruz ve oraya gidiyoruz. Annemin ölümünü atlatamadan, erkek arkadaşımın öldüğünü duyuyorum. Evlerine gidiyorum, sevgilimden kalan tek şeyin kurumuş yapraklar olduğunu görüyorum. Bir yaprak alıp çıkıyorum evden. Kendi kendime "annem öldü, sevgilim öldü, Meral'i kız arkadaşımı son anda ölmekten kurtardım" dedim.Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüm bilgisi asla bu şekilde verilmez. Üstelik en yakınlarınızın ardarda ölmesi bunun bir bilinçaltı rüyası olduğunu söylüyor. Sevdiklerinizden ayrı düşme korkunuz var sanırım. Küçük yaşta sevdiğiniz birini ölüm nedeniyle kaybetmiş olabilirsiniz. Bu tür travmalar bilinçaltında derin izler bırakıyor. Ve bazen, bir nedenle bu izler yerlerinden oynuyor, o zaman bu şekilde rüyalar görüyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA