Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

21.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Alga
Rüyamda eski sevgilimle aynı sınıfta oluyoruz beni izliyo sınıftayken sonra biz yurumeye basliyoruz konusuyoruz falan o sirada babasinin oldugunu soyluyo bende ona sariliyorum sonra magra gibi bir yere gidiyoruz giderken yerde su birikintisi var benim ayagim islaniyo sonra biz girmeden gunesin altinda kurumayi bekliyoruz o sirada yine konusuyoruz falan sonra biz konusurken ailem geliyo hal hatir soruyolar falan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne kadar eski sevgiliniz? Okula gidiyor musunuz halen, yoksa yetişkin misiniz? Size "olduğunu" mu "öldüğünü" mü söylüyor. Bunları bilmeden zor yorum yapmak. Eğer babasının öldüğünü söylüyorsa ve çok uzun zaman önce ayrıldıysanız rüya, belki onun değil ama onun isminde birinin ya da okul arkadaşınızsa okul arkadaşlarınızdan birinin babasının vefat haberini temsil ediyor olabilir.Rüyanın, sizin durumunuza göre çok değişik yorumları olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA