Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kuş
Rüyamda terastayız annem ve kardeşimle bir kuş geliyor başımızın etrafında uçuyor biraz daha dikkatli bakınca üzerinde kuran taşıyordu. Biraz daha uçup kuranı kucağıma bıraktı annem sayfaları çevirip bakınca şaştı kaldı ne kadar güzel yazılmış dedi renkleri ışıldıyor resmen çok canlı sayfaları çevirmeye devam ederken içinde bi kağıt gördük ne yazdığını çok hatırlamıyorum ama benim öleceğimi haber veriyordu. Ve ben o haberi alınca resmen çıldırıyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel başlamış ama facia ile bitmiş rüyanız. Siz her güzelliğin arkasından kötü bir şey olacağı inancına sahipsiniz sanırım. Ölümle ilgili korkularınız da olabilir ama bu rüyayı gördüğünüz için ölmeyeceksiniz, emin olabilirsiniz. Ölüm bilgisi kişinin kendine ya da birinci dereceden yakınlarına verilmez. Size yakın olmayan insanların ölüm bilgilerini bile sembollerle görebilirsiniz. Rüyanız bir bilinçaltı rüyası olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA