Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

26.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melek
Hayır olsun abimi ölmüş gördüm kendini görmedim ama çıglıklar duyuyorum gidince evin önunde ablam kuran okutuyo o an ellerimi açıp bagıra bagıra aglıyorum ve allaha yalvarıyorum neolur abim geri gelsin annem onun acısına dayanamaz diyip dua ediyorum cok gercek gibiydi yorumunuz için teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer çok ağladıysanız bu rüyayı sadece ağlayabilmek için görmüş olabilirsiniz. Bazen ruhun çok fazla negatif enerji yüklendiği durumlarda sadece ağlamak için bilinçaltının yazdığı senaryoları görürüz. Ağlama ruhu yıkar ve arındırır, feraha çıkmasını sağlar. Eğer çok ağlamadıysanız bu rüya gerçekten de bir vefat haberi duyacağınızı söylüyordur. Ama elbetteki vefat abinizle ilgili değil. Ama onun sembolize ettiği biri vefat edebilir; mesela abi diye hitap ettiğiniz biri olabilir ya da aynı ismi taşıyan biri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA