Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

09.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Aile
Rüyamda erkek kuzenimin sevgilisi ölmüş.Normalde yok.Cenazeye gideceğiz.Sonra birden hava limanı kontrolünde buluyorum kendimi.Londra'ya gidiyormuşuz.Kuzenim önden geçiyor kontrollerden. Ben geçerken bir bayan güvenlik sol kolumdan çekiyor kolum acıyor.Kuzenimle uçaktaki koltuğumuzda buluşacağız yani diye içimden düşünüyorum. Zorlanıyorum oraya gitmek için. Teşekkür ederim. Londra Malatya'yı mı temsil ediyor diye düşündüm nedense...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuzeninizin değil ama bir başkasının sevgilisi vefat edebilir ve siz bunu duyabilirsiniz. Kuzeninizle birlikte bir iş yapmayı mı planlayacaksınız bilmiyorum ama maddi bir kazanç için ortak hareket edebilirsiniz. Şartlar çok iyi değil, girişim için uyarı alıyorsunuz rüyanızda. Sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz, biraz düşünerek girişin bu işe. Londra size neden bu ili hatırlattı? Belki de konu gerçekten Malatya ile ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA