Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elain
Sınavdaydık. ve önümde oturan arkadaşıma gülüyordum. kendisi ile iyi anlaşırız ve onu çok severim. sonraki sınavda onun sırası boştu. nedenini sorduğumda kaza geçirip öldüğünü söylediler. çok kötü olmuştum inanamıyordum. ama sonra o arkadaşımın yerine okuldan altı senelik bir arkadaşımı gördüm. onunla kavgalıyız ve hiç konuşmuyoruz artık. ben ise fiziksel çekim hissetmeye başladığım en iyi arkadaşıma sarılıp ağladım. o da bana sarılıp arkadaşdan fazla olarak teselli ediyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladıysanız rüyayı ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Eğer çok ağlamadıysanız bu rüya gerçekten de bir vefat haberi duyacağınızı söylüyor olabilir. Ama ne gerçekte arkadaşınız olan kişi ne de kavgalı olduğunuz kişidir vefat eden. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA