Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla akkus
Selma abla şu perdeyi çek adam bana kafayı takmış beni izliyor diyorum perdeyi kapatıyor tekli koltuğun üstünde de köpek simsiyah 7 yaşındaki kızama korkma diyorum köpek yanımıza geliyor arkamızda yatıyor gözleride masmavi Selma abla da diyor ki annem öldü biliyor musun diyor sonra uyanıyorum 1 saat sonra falan geri uyuduğumda kendi evimi başka bir yere taşımışız ama evin her yeri çok kötü ben burda oturmam diyorum ama odanın bir tanesi yatak yorgan dolu hepside temiz temiz diyorum neden bırakmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Selma ablanızın annesi olmasa da bir başkasının annesi vefat edecek ve siz haberini alacaksınız. Özel hayatınızın başkaları tarafından öğrenilmesini istemiyorsunuz, iyi de ediyorsunuz çünkü size nazar değişiyor. Yoldan gelenler canınızı sıkabilir ama sonrada onlarla olmaktan zevk alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA