Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM HABERİ ALMAK

27.11.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Doğa
İyi günler Kahin hanım. Ben gece bir rüya gördüm ve bu rüyada erkek arkadaşımın annesi kalp krizi geçirip öldüğü haberini alıyorum o sırada erkek arkadaşım yanımda ve onu ağlamaklı bir şekilde teselli etmeye çalıyorum.. yine erkek arkadaşımın Anne tarafından bir ablasını bu tür vefat içerikli kısa rüyalarla gördüm.. Bu rüyaları görme sebebi ne olabilir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Benzer içerikli, tekrarlayan rüyalar haberci olmazlar. Diğer bölümde de yazmışsınız; söyledikleriniz negatif enerjilerle yüklenmiş olduğunuzu gösteriyor. Rüyalar kötü beklentilerin izlerini taşıyor. Sıkıntılarınız kendiliğinden sona ermez erse bile mutlaka bir yerde enerji boşalması yaşanması gerekir ki bu da hayatınızdaki ani olaylara neden olur. Bunun yerine negatif enerjiyi evinizden ve bedeninizden temizlemeye gayret etmelisiniz. Evde ada çayı ya da üzerlik tütsüleyin, bunu kendiniz yapabilirsiniz. Evin her köşesini gezin. Varsa bir tanıdığınız eve kurşun döktürebilirsiniz ve hatta kendinize de. Bedeniniz için her akşam çıplak ayakla duşa girmenizi öneririm. Toprağa çıplak ayakla basmak, dua okumak da işe yarayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA